Bağımsız Değerlendirici Görevlendirilmesine İlişkin İlan

Bağımsız Değerlendirici Görevlendirilmesine İlişkin İlan

SON BAŞVURU TARİHİ: 15 TEMMUZ 2019

İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) tarafından yürütülmekte olan Küçük Menderes Havzası Sürdürülebilir Kalkınma (HAVZA) Mali Destek Programı ve Özel Sektörün Kurumsal Kapasitesinin ve Rekabet Edebilirliğinin Güçlendirilmesi (KARE) Mali Destek Programı kapsamında sunulacak proje tekliflerinin değerlendirilmesi için bağımsız değerlendiriciler görevlendirilecektir.

Bağımsız değerlendirici olarak görevlendirilmek üzere başvuruda bulunmak isteyen adayların, İZKA internet sitesinden ulaşabilecekleri Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi (KAYS) üzerinden kayıt yaptırarak kullanıcı adı ve şifre almaları gerekmektedir. Adaylar kendi hesaplarından sisteme giriş yaparak KAYS üzerinde bulunan standart özgeçmiş formatını ve deneyim alanları formunu doldurmalı ve İZKA tarafından ilan edilmiş olan ilgili mali destek programı için bağımsız değerlendirici olmak üzere başvuru yapmalıdırlar.

Bağımsız Değerlendirici İlan Linkleri:

Küçük Menderes Havzası Sürdürülebilir Kalkınma (HAVZA) Mali Destek Programı Bağımsız Değerlendirici İlanı →

Özel Sektörün Kurumsal Kapasitesinin ve Rekabet Edebilirliğinin Güçlendirilmesi (KARE) Mali Destek Programı Bağımsız Değerlendirici İlanı →

KAYS Üzerinden Başvuru Linki

KAYS BD Başvurusu Yardım Materyalleri →